طرح استفاده از سلولهای خورشیدی

معرفی شرکت

تاریخچه شرکت

 شرکت انرژی های تجدید پذیر خراسان  با توجه به اهمیت انرژی های تجدیدپذیردر کشور و در راستای سیاست وزارت نیرو جزو اولین های شرکت هلدینگ تامین اتیه از نظر تاسیس وبه صورت سهامی خاص, در تاريخ 05/08/1389تاسيس شده و تحت شماره 40260 دراداره ثبت شركتهاي مشهد به ثبت رسيده است .

در حال حاضر شركت  انرژی های تجدید پذیر خراسان جزء واحدهاي فرعي شركت جدید التاسیس هلدینگ نورساخت اترک که در اواخر سال 1394 تاسیس شده میباشد .

 مركزاصلي شركت در مشهد - آب و برق - بلوار شهید فکوری 17 - پلاک 17 - طبقه سوم ميباشد.

  اهدف کلان شرکت

  1. کسب درآمد برای سهامداران شرکت در قالب سرمایه گذاری واجرای پروژه های مختلف منطبق بر موضوع فعالیت شرکت بویژه در بخش انرژیهای تجدید پذیر
  2. توسعه و ترویج استفاده از انرژیهای تجدید پذیر در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و همچنین سیاستهای وزارت نیرو و حفظ محیط زیست.

فعالیت اصلی شرکت:

 موضوع فعاليت شركت طبق ماده دو اساسنامه مصوب بشرح زير مي باشد :

*انجام کلیه کارها و فعالیت های مربوط به حوزه انرژی، انرژی های نو و انرژی های تجدید پذیر، از جمله موارد زیر :

 - انجام کلیه مراحل مدیریت طرح (مدیریت پیمان) پروژه های حوزه انرژی، مدیریت انرژی و انرژیهای نو و تجدید پذیر.

 - مدیریت انرژی، توسعه و ترویج استفاده از انرژی های نو و تجدید پذیر بخصوص انرژی های بادی و خورشیدی.

 - مدیریت تأمین، ساخت، انتقال تکنولوژی، نصب و راه اندازی، بهره برداری و تعمیر و نگهداری تاسیسات، تجهیزات و مولدهای انرژیهای نو و تجدید پذیر.

- مشارکت در انتقال، جذب و بومی سازی فناوری احداث و بهره برداری از مولد های انرژی های نو و تجدید پذیر.

 

- مدیریت، پشتیبانی فنی و مهندسی و همکاری با صنایع داخل کشور جهت ظرفیت سازی و طراحی و راه اندازی خطوط تولید اجرا مختلف تاسیسات و تجهیزات مربوط به مولد های انرژی های نو و تجدید پذیر.

- مشاوره و مدیریت اجرای پروژه های فنی و مهندسی در کلیه مراحل شامل مطالعه، طراحی، ساخت و تأمین، نصب و راه اندازی، بهره برداری و تعمیر و نگهداری مولد های انرژیهای نو و تجدید پذیر.

- مدیریت انجام مطالعات امکان سنجی و تهیه طرح های توجیهی(فنی - اقتصادی) و نظارت بر تطبیق عملیات و مصرف منابع در طرح های تولید انرژی های نو و تجدید پذیر.

تهیه و نصب تجهیزات فتوولتائیک

*- تطبیق طرح و مشخصات فنی تجهیزات، کنترل و نظارت بر ساخت، تست و تحویل تجهیزات مرتبط در آزمایشگاههای داخل و خارج از کشور.

*- مدیریت، بررسی، تدوین، اجرا یا مشارکت در اجرای طرحهای مطالعاتی و تحقیقاتی و انتقال تکنولوژیهای مرتبط با حوزه فعالیت کشور.

*- مدیریت انجام فعالیتهای بازرگانی در رابطه با ساختگاه احداث مولد ها و تأمین یا وارد کردن هر نوع تجهیزات، دستگاهها و ابزار کار مرتبط با موضوع فعالیت شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم.

*- عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی شرکت در مناقصات داخلی و خارجی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت.

*- شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی در ارتباط با موضوع فعالیت شرکت.

*- فعالیت در تاسیس و احداث نیروگاه - خرید - فروش - تامین - ساخت - انتقال تکنولوژی - نصب و راه اندازی

*-بهره برداری، تعمیر و نگهداری تاسیسات و تجهیزات مربوط به مولد های انرژی تجدیدپذیر پس از اخذ مجوزهای لازم

* - عقد قرار داد با اشخاص حقیقی و حقوقی در رابطه با موضوع شرکت - انجام خدمات مشاوره دربخشهاي مشتركين طراحي و نظارت وبهره برداري صنعت برق

*- تهيه و تامين و فروش متعلقات و تجهيزات مورد نياز پروژه هاي صنعت برق.

 

شرکت انرژی های تجدیدپذیر خراسان

شرکت تجدیدپذیر خراسان

با توجه به اهمیت انرژی های تجدیدپذیر و در راستای سیاست وزارت نیرو , شرکت انرژی های تجدیدپذیر خراسان که زیر مجموعه شرکت تامین آتیه کارکنان صنعت برق خراسان  می باشد, به منظور تامین, پیگیری و نصب مولدهای تجدیدپذیر از سال 1389 تشکیل و تاکنون.... ادامه مطلب